Newsletter

Zapisz się do newslettera.
Bądź na bieżąco!



Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu świadczenia usługi drogą elektroniczną polegającej na przesyłaniu informacji o ofertach handlowych w formie newsletter drogą elektroniczną.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o. na wyżej podany adres elektroniczny (e-mail) zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204).

Czy wiesz, że...

…armatura Hawle jest stosowana w najbardziej newralgicznych punktach, takich jak instalacje przeciwpożarowe rafinerii?

Agata Wojna

Prokurent, Dyrektor ds. Sprzedaży

e-mail: agata.wojna@hawle.pl

tel.: +48 61 81 11 405

tel.: +48 607 162 977

fax: +48 61 81 11 413

KEY ACCOUNT MANAGERS

Mariusz Staszak

Key Account Manager

e-mail: Mariusz.staszak@hawle.pl

tel.: + 48 500 358 951

tel.:

fax: + 48 61 / 81 11 402


Województwa:
wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie,
dolnośląskie, opolskie, pomorskie,
kujawsko-pomorskie, mazursko-warmińskie,
podlaskie

Bartosz Kaczor

Key Account Manager

e-mail: bartosz.kaczor@hawle.pl

tel.: + 48 500 358 988

tel.:

fax: + 48 61 / 81 11 402


Województwa:
mazowieckie, łódzkie, lubelskie,
świętokrzyskie, śląskie
małopolskie, podkarpackie


SPRZEDAŻ KRAJOWA

Barbara Kaźmierowska

Starszy Specjalista
ds. Handlowych

e-mail: barbara.kazmierowska@hawle.pl

tel.: +48 61 81 11 424

tel.: +48 607 162 988

fax: +48 61 81 11 427

Dorota Jarzembska

Specjalista
ds. Handlowych

e-mail: dorota.jarzembska@hawle.pl

tel.: +48 61 81 11 425

tel.: +48 607 152 404

fax: +48 61 81 11 427

Adam Tomczak

Specjalista
ds. Handlowych

e-mail: adam.tomczak@hawle.pl

tel.: +48 61 81 11 418

tel.: +48 607 664 231

fax: +48 61 81 11 427

Katarzyna Maciejewska

Specjalista
ds. Handlowych

e-mail: katarzyna.maciejewska@hawle.pl

tel.: +48 61 8111 408

tel.: +48 607 162 974

fax: +48 61 8111 427

Kamila Wojciechowska

Specjalista
ds. Handlowych

e-mail: kamila.wojciechowska@hawle.pl

tel.: +48 61 81 11 422

tel.: +48 607 160 404

fax: +48 61 81 11 427

EKSPORT

Agnieszka Żurek

Specjalista ds. Obsługi
Klientów Kluczowych (eksport)

e-mail: agnieszka.zurek@hawle.pl

tel.: +48 61 81 11 426

tel.:

fax: +48 61 81 11 427

Viktoryia Maslouskaya

Specjalista
ds. Eksportu

e-mail: viktoryia.maslouskaya@hawle.pl

tel.: +48 61 81 11 446

tel.:

fax: +48 61 81 11 427