Newsletter

Zapisz się do newslettera.
Bądź na bieżąco!

Czy wiesz, że...

…armatura Hawle jest stosowana w najbardziej newralgicznych punktach, takich jak instalacje przeciwpożarowe rafinerii?

Agata Wojna

Prokurent, Dyrektor ds. Sprzedaży

e-mail: agata.wojna@hawle.pl

tel.: +48 61 81 11 405

tel.: +48 607 162 977

fax: +48 61 81 11 413

SPRZEDAŻ KRAJOWA

Barbara Kaźmierowska

Starszy Specjalista
ds. Handlowych

e-mail: barbara.kazmierowska@hawle.pl

tel.: +48 61 81 11 424

tel.: +48 607 162 988

fax: +48 61 81 11 427

Dorota Jarzembska

Specjalista
ds. Handlowych

e-mail: dorota.jarzembska@hawle.pl

tel.: +48 61 81 11 425

tel.: +48 607 160 404

fax: +48 61 81 11 427

Adam Tomczak

Specjalista
ds. Handlowych

e-mail: adam.tomczak@hawle.pl

tel.: +48 61 81 11 418

tel.: +48 607 664 231

fax: +48 61 81 11 427

Tomasz Kaczorowski

Specjalista
ds. Handlowych

e-mail: tomasz.kaczorowski@hawle.pl

tel.: +48 61 8111 408

tel.:

fax: +48 61 8111 427

Kamila Wojciechowska

Specjalista
ds. Handlowych

e-mail: kamila.wojciechowska@hawle.pl

tel.: +48 61 81 11 422

tel.:

fax: +48 61 81 11 427

EKSPORT

Agnieszka Żurek

Specjalista ds. Obsługi
Klientów Kluczowych (eksport)

e-mail: agnieszka.zurek@hawle.pl

tel.: +48 61 81 11 426

tel.:

fax: +48 61 81 11 427

Anna Ostrowska

Specjalista
ds. Eksportu

e-mail: anna.ostrowska@hawle.pl

tel.: +48 61 81 11 411

tel.:

fax: +48 61 81 11 427

Ekaterina Orłowska

Specjalista
ds. Eksportu

e-mail: ekaterina.orlowska@hawle.pl

tel.: +48 61 81 11 446

tel.:

fax: +48 61 81 11 427

Magdalena Gaudyn

Specjalista
ds. Eksportu

e-mail: magdalena.gaudyn@hawle.pl

tel.: +48 61 81 11 446

tel.:

fax: +48 61 81 11 427