Newsletter

Zapisz się do newslettera.
Bądź na bieżąco!Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu świadczenia usługi drogą elektroniczną polegającej na przesyłaniu informacji o ofertach handlowych w formie newsletter drogą elektroniczną.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o. na wyżej podany adres elektroniczny (e-mail) zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204).

Czy wiesz, że...

... 100% zasuw Hawle przechodzi test
na szczelność przed opuszczeniem fabryki?


Laboratorium powstało z myślą o badaniu wytrzymałości materiałów i półfabrykatów stosowanych do produkcji armatury oraz prowadzeniu testów gotowych produktów, ktore muszą sprostać najwyższym wymaganiom. Przy pomocy specjalistycznych urzadzeń  będących na wyposażeniu laboratorium, możemy stale nadzorować jaokość naszych wyrobów potwierdzając spełnienie wymagań zawartych w dokumentach normatywnych.Kontrolując w naszym laboratorium poszczególne etapy procesu produkcyjnego oraz prowadząc regularne testy wyrobów gotowych mamy pewność, że gwarancja na nasze produkty zawsze ma pokrycie w rzeczywistości.