Newsletter

Zapisz się do newslettera.
Bądź na bieżąco!Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu świadczenia usługi drogą elektroniczną polegającej na przesyłaniu informacji o ofertach handlowych w formie newsletter drogą elektroniczną.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o. na wyżej podany adres elektroniczny (e-mail) zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204).

Czy wiesz, że...

... 100% zasuw Hawle przechodzi test
na szczelność przed opuszczeniem fabryki?


Na stanowisku do przeprowadzania prób ciśnieniowych sprawdzamy armaturę w zakresie wytrzymałości i szczelności obudowy na wewnętrzne ciśnienie hydrostatyczne, szczelności zamknięcia armatury, szczelność armatury przy cyklicznych zmianach ciśnienia oraz szczelność  obudowy armatury przy działającym podciśnieniu.Przy wykorzystaniu  urządzeń zrywających badamy siłę połączeń mechanicznych armatury z różnymi rodzajami rur, do których armatura jest przeznaczona. Przeprowadzamy testy wytrzymałościowe połączeń wciskanych i zgrzewanych stosowanych w naszych produktach.