Newsletter

Zapisz się do newslettera.
Bądź na bieżąco!Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu świadczenia usługi drogą elektroniczną polegającej na przesyłaniu informacji o ofertach handlowych w formie newsletter drogą elektroniczną.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o. na wyżej podany adres elektroniczny (e-mail) zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204).

Czy wiesz, że...

... 100% zasuw Hawle przechodzi test
na szczelność przed opuszczeniem fabryki?


W naszej fabryce do produkcji armatury stosujemy elementy żeliwne, które zabezpiecza się przed korozją w procesie pokrycia proszkowego. Aby potwierdzić spełnianie najwyższych wymagań ochrony antykorozyjnej  naszych produktów, na bieżąco monitorujemy proces przygotowania oraz pokrycia proszkowego tych elementów.Stosowana przez nas technologia pokrywania proszkiem elementów żeliwnych metodą fluidyzacji, ciągły nadzór nad przebiegiem procesu potwierdzony szeregiem badań otrzymywanej powłoki, to 100% gwarancja zabezpieczenia antykorozyjnego żeliwa stosowanego przy produkcji armatury.